preskoči na sadržaj
POPIS DJELATNIKA ŠKOLE

1.DJELATNICI U ŠKOLI U ŠK. 2020./2021.GOD.

1.1.PODACI O UČITELJIMA         

Ime i prezime

Predmet

  1. Vesna Afrić

RN

  1. Ana Ažić

EJ

  1. Adriana Belasić Kršanac

TAL.J.

  1. Goran Bijelić (zamjena za Karolinu Hauptfeld)

RKT VJER.

  1. Darko Brnčić

MAT-FIZ

  1. Gigliola Činko-Glavić

MAT

  1. Barbara Đunđek

RN - PB

  1. Marijan Fiorović

TK,INF.

  1. Kristina Hader

INF., KEM. nestr.

  1. Karolina Hauptfeld

RKT VJER.

  1. Brigita Kinkela

RN

  1. Vesna Kostić

RN

  1. Mirta Kulušić

TZK

  1. Tatjana Laganis
GK
  1. Nera Malbaša Kovačić
POV
  1. Susana Maljevac

RN

  1. Ana Poropat Janković

PRI, BIO

  1. Jelena Ribarić

GEO

  1. Sanja Sinčić Antolić

EJ, HJ

  1. Marija Špoljarić

RN

  1. Jadranka Tomasić

RKT VJER.

  1. Ivan Tomašić

LK

  1. Irina Ukalović Cunjak

RN

  1. Tatjana Zbašnik

HJ

 
 

Ime i prezime

Radno mjesto

1. Dijana Valentin

ravnatelj

2. Mirjana Černeka

    Mikuličić

psiholog, ½

3. Mia Host

psiholog

4. Mirela Tuhtan

knjižničar

ADMINISTRATIVNO-TEHNIČKI DJELATNICI

1. Smiljana Vranić

tajnik

2. Rosanda Raspor

računovođa

3. Vlado Simčić

k. majstor

4. Đina Bezjak

kuharica

5. Jadranka Puž

spremačica

6. Rajza Ibričić

spremačica

7. Elma Ibričić

spremačica

8. Dunja Raspor

spremačica 4h

9. Klaudija Ivančić

spremačica

 

 

 
 
Kalendar rada

šk. g. 2021./2022.


Raspored zvonjenja

 

ŠKOLSKI SAT   VRIJEME    
1. sat 730 – 815
2. sat 820 – 905
3. sat 910 – 955
VELIKI ODMOR 955 – 1015
4. sat 1015 – 1100
5. sat 1105 – 1150
6. sat 1155 – 1240
7. sat 1245 – 1330

 


Priča o školi...

 

Emisija o školi emitirana

na Kanalu RI 21.5.2014.


Školska priredba

 


Kalendar
« Rujan 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji


Arhiva vijesti


Korisni linkovi
Nastava na daljinu

Odgoj i obrazovanje

Lokalna i regionalna...

Mediji
 • Novi List
 • PodUckun.net





preskoči na navigaciju